Floppy Wild Bird

Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.8 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Saby.Org
El becerisi oyunlarında yeni bir soluk yeni bir heyecan getiren bu oyun sayesinde siz de eğlenceye ortak olun.

Son zamanların en popüler oyunlarından olan flappy bird şimdi en yeni ve en kaliteli hali ile sizlerin karşısında. İlk çıktığı anda herkes tarafından fazlaca beğenilen fakat sonra android marketten indirim özelliği kaldırılan oyunun sevenleri son derece üzüldü. İşte siz üzülmeyin istediğiniz oyunu istediğiniz zaman oynayabilesiniz diye üretilen bu oyun sayesinde en sevdiğiniz kahraman artık tekrar sizler ile.

Oyunun amacı son derece basit olup sizleri eğlendirmek için özel olarak üretilmiştir. Oyunun içerisinde bulunan kuşu el beceriniz ile yönlendirerek sizlerin çarpması için özel olarak yerleştirilmiş engelleri atlamaya çalışacaksınız. Bunun için çok hassas bir ele ve kaliteli reflekslere ihtiyacınız olduğunu sakın unutmayın. eğer bu konuda kendinize güveniyor ve bu oyunda başarılı olacağınıza inanıyorsanız hemen bu oyunu indirip oynamaya başlayın artık sıkıcı ve boş geçen zamanlar sizler için sıkıcı olmaktan çıkıp daha eğlenceli bir hal alsın. 

Sizin gibi el becerisi yüksek ve boş zamanlarında sıkılmaya tahammül edemeyen kişiler için özel olarak üretilmiş kaliteli grafiklere sahip bu oyun ile artık nerede olursanız olun sıkılmayın. Bu oyuna sahip olmanız için sadece indir butonuna basmanız yeterli.

Floppy Wild Bird indir